• Evrim Yayınevi ve Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti., sitemiz www.evrimkitap.com‘dan alışveriş yapan müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini ilk planda tutulmaktadır.
  • www.evrimkitap.com‘da; güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat ve adres bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır. Bu nedenle,  www.evrimkitap.com‘dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin temini ve teslimi aşamasına gelebilmesi için, öncelikle finansal bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gerekmektedir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi alıcılarımızla irtibata geçilmektedir.
  • www.evrimkitap.com‘dan, Türkiye’nin en yaygın online ödeme altyapısı garantili e-ticaret Sanal POS sistemini kullanmaktadır. www.evrimkitap.com‘da dünyanın en gelişmiş güvenlik sistemi olan ve alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.
  • Web sitemize kayıt olurken veya alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz gizli tutulmakta olup sizin onayınız dışında hiç kimseyle paylaşılmaz. Web sitemizde kullanılan özgün yazılım, müşteri-işletme-banka arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan zor olan 256 bit teknolojileriyle şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.