Siparişim Nasıl ve Ne Zaman Ulaşır?

  • www.evrimkitap.com sitesinden alışveriş yapan müşterilerinin kredi kartı güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme ve fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu nedenle, verdiğiniz siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme ve fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra İstanbul için en geç 3 iş günü, İstanbul dışına en geç 5 iş günü içinde ulaştırılır.

 

Ulaşım Bedeli

  • İstanbul il sınırlı dâhilinde 100 TL + KDV üzeri olan siparişlerin ücretsiz teslimatı sağlanır. Bu bedelin altındaki İstanbul il sınırı dâhilindeki siparişler için nitelik ve niceliğine göre kargo bedeli alıcıya aittir. İstanbul dışı siparişlerde ise yayının nitelik ve niceliğine göre kargo bedelinin tümü alıcıya aittir. Yayın değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo ücretleri yine alıcıya ait olur.

 

Hafta Sonu Siparişleri

  • Cuma günü akşama kadar verilen siparişler, en geç Pazartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü akşamdan verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Çarşamba gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler, bir sonraki ilk çalışma günü işleme alınır.

 

Sipariş Stok Sorunları

  • Siparişlerinizde stoklarımızda bulunan yayınlar derhal işleme alınır. Stoklarımızda kalmamış yayınlar olursa, en fazla 24 saat içinde tarafımıza bildirilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Böyle bir durumda size ulaşabilmemiz için www.evrimkitap.com adresimize kendi teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak bildiriniz. Eksik bilgiler aksamalara neden olabilmektedir.

 

Alternatif Alıcı Bilgileri

  • www.evrimkitap.com’dan verdiğiniz siparişlerde, teslimat bilgileri için alternatif alıcı kısımları dikkatle bize iletilmelidir. Verdiğiniz siparişlerinizi, belirlemiş olduğunuz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.

 

Hatalı veya Eksik Siparişler

  • Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde lütfen hemen bizimle irtibata geçiniz.